درباره ما
  تماس با ما
  مدیران
  قوانین سایت
  تبلیغات
 

قوانین سایت

Tamoochin.com از قوانين و مقررات جاری کشور جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد. این بدین معنی است که در صورت بروز تغییرات در قوانین ذکر شده، Tamoochin.com می تواند بدون هیچ توضیحی مطالب مربوط به اعضاء سایت که طبق قوانین جدید خلاف محسوب می شوند را حذف نماید.

این یک نسخه آزمایشی از tamoochin.com می باشد و هنوز مراحل طراحی و پیاده سازی آن به پایان نرسیده است، به همین دلیل برخی از بخشهای سایت ممکن است درست عمل نکنند و یا ناقص به نظر بیایند. شما با عضویت در tamoochin.com میبذیرید که به نقایص احتمالی و همچنین از کار افتادن سایت بدون اطلاع قبلی اعتراضی ندارید.


الف – شرط عضويت:
استفاده از جامعه مجازی Tamoochin.com فقط براي اشخاص 18 سال و بالاتر مجاز می باشد و با عضويت در اين سايت شما تاييد مي نمائيد که حداقل 18 سال سن دارید.


ب – اطلاعات خصوصي
اعضاء نبايد اطلاعاتي را که فکر مي کنند حساس هستند برروي اينترنت قرار دهند. Tamoochin.com مسئوليت سوء استفاده از اين اطلاعات را نمي پذيرد.

آدرس ايميل محرمانه شما براي عموم قابل مشاهده نيست و آدرس ایمیل دوم شما فقط توسط اشخاصي که شما در قسمت تنظیمات پروفایلتان مشخص نموده اید قابل دیدن خواهد بود. این وب سایت ايميل محرمانه شما را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري نخواهد داد.

اطلاعات اعضاء به غیر از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت قابل ديدن ميباشد ، محرمانه نگهداري ميشود.
اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتي ، اطلاعات محرمانه اشخاص ديگر ، مطالب نفرت آميز، پورنو ، غير اخلاقي و غير قانوني برروي اين سايت نيستند.
Tamoochin.com تحت هيچ شرايطي مسئول خسارتهاي وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روي اين سايت يا انتقال يافته توسط اين سايت نمی باشد. همچنين Tamoochin.com مسئوليتي را در مورد از بين رفتن اطلاعات قرار گرفته روي اين سايت نميپذيرد.
Tamoochin.com خود را مجاز به کنترل مطالبي که بطورعمومي بر روي سايت قرار داده شوند ميداند ولي خود را ملزم به اين مسئله نميداند. مسئوليت کلیه مطالب قرارداده شده روي سايت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نبايد مطالب نامناسب را برروي اين سايت قراردهند.ج – شرايط استفاده:
  • Tamoochin.com مي تواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هر موقع تغيير دهد. متن قرارداد هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. در صورتيکه در هر زماني با اين قرارداد مخالف بوديد مي توانيد عضويت خود را از با مراجعه به یکی از مدیران سايت حذف کنيد.
  • Tamoochin.com گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم ( دريافت پيام در صندوق پيام ، درخواست اضافه شدن به ليست دوستان و ... ) به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد.
  • در صورتيکه کلمه عبور خودرا فراموش کرده ايد با استفاده از لينک 'فراموشي کلمه رمز' ميتوانيد آنرا دريافت کنيد. مسئولين وب سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.
  • سايت Tamoochin.com مي تواند در صورت تخلف از قوانين سايت، عضويت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر معمولي يا ويژه ،حذف يا تحريم کند. Tamoochin.com خود را موظف به توضيح علت اين موارد نميداند.
  • انکار تعهد: Tamoochin.com سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه ميکند. ما در مورد عدم قطع شدن سايت ، خالي از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم.
  • سايت از قسمت پشتيباني برخوردار است ولي هيچگونه تعهدي نسبت به سرعت پاسخگوئي ، عدم پاسخگوئي به سوالات و غيره به علت حجم تماسها داده نميشود. اين سرويس بصورت اضافي براي کمک به اعضاء ارائه ميگردد و فقط شامل مسائل فني و کاري مربوط به سايت و اهداف آن ميگردد.
  • Tamoochin.com میتواند در هر زمان اطلاعات مربوط به کاربران از قبیل اطلاعات پروفایل، پست ها و پیام های شخصی را تغییر دهد و یا حذف نماید.
  • ممکن پس از پایان بار گذاری هر کدام از صفحات سایت ارتباط با سرور قطع نگردد و اطلاعات به صورت متناوب ارسال و دریافت گردد. بنابراین در سرویس های حجمی اینترنت در هنگام پایان بار گذاری صفحات نیز مصرف حجم وجود خواهد داشت.

    د- حقوق مالکيت معنوي:

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمی باشد.. بخصوص اطلاعات شخصي افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري بغير از اين سايت نيست .
کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي سايت Tamoochin.com متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين سايت ميباشد.
سايت مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروي انجمن ها که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد ( مثلا آنها را بصورت برگزيده در قسمت ديگري از سايت نمايش دهد.)
استفاده از سايت Tamoochin.com براي مقاصد تجاري يا تبليغات ، بازاريابي و مانند آن ممنوع است. براي تبليغ روي اين سايت ميتوانيد با تماس با یکی از مدیران سایت از شرايط تبليغ روي سايت مطلع شويد.قوانين حاکم بر Tamoochin.com

قوانين حاکم بر Tamoochin.com به شرح زير ميباشد.

در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانين سايت مي توانيد از طريق لينكهايي كه به همين منظور در بخشهاي مختلف سايت قرارداده شده است، اقدام نماييد.


الف- قوانين مربوط به كليه اعضا:
بيان عقايد مختلف با احترام به اصول فکري و اخلاقي ديگران و با پرهيز از توهين و فحاشي مجاز ميباشد.
بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ممنوع ميباشد.
مطالب مستهجن،افترا آميز ، دشنام و خارج از اخلاق، چندش آور، رعب انگيز و يا بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در هيچيك ازبحث هاي انجمنها پذيرفته نخواهد شد.
بيان مطالب و لطیفه هایی که منجر به اهانت به هموطنان شود و يا لطیفه های زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نمی باشد.
از تهديد، اذيت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد.
پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني ممنوع ميباشد.
از آنجائيكه اين سايت اجتماعي،علمي، فرهنگي و هنري مي باشد هيچگونه بحثهاي سياسي و جنجال برانگيز در آن مجاز نمی باشد.


کاربراني که نسبت به قوانين فوق بي توجهي نمايند ، از طرف مديریت سايت مسدود خواهند شد.


ب- قوانين تاييد عکس ها:
تصویر پروفايل جزء هر يک از موارد زير نباشد.
ترسناک و رعب انگيز
دلخراش
غير اخلاقي
پوشش کم و نامناسب
مستهجن
عکس ديگران (ساير کاربران سايت)
سياسي و مذهبي  (به دلیل جلوگیری از توهین های احتمالی)


ج- قوانين مربوط به مديران انجمن ها:
وظايف مديران انجمن ها بر اساس قوانين زير تعريف ميشود. كنترل و بررسي كليه مطالب در مباحث مختلف انجمن به منظور تطبيق آنها با قوانين سايت Tamoochin.com .
هشدار و تذکر به افرادي كه براي اولين بار اين قوانين سايت را نقض كرده باشند.
حذف مطالبي كه مغاير با قوانين سايت Tamoochin.com باشد.
مسدود كردن افرادي كه پس از دريافت هشدار همچنان به نوشتن مطالب مغاير با قوانين سايت Tamoochin.com مبادرت مي ورزند.
در صورتی بحثی دارای موضوعی تفننی و غیر تخصصی است و تعداد پاسخهای آن بیشتر از 1000 میباشد مدیر انجمن میبایست نسبت به حذف پست های قدیمی و رساندن تعداد پاسخ ها به کمتر از 1000 اقدام نماید.


چنانچه موارد تخلف به صورت متعدد مشاهده شود و يا توسط ديگر اعضاء انجمن گزارش داده شود مديريت انجمن به شخص ديگري واگذار خواهد شد و يا ممكن است خود انجمن حذف شود.

تصویر پروفايل جزء هر يک از موارد زير نباشد.

ترسناک و رعب انگيز
دلخراش
غير اخلاقي
پوشش کم و نامناسب
مستهجن
عکس ديگران (ساير کاربران سايت)
سياسي ومذهبي


د- قوانين شرکت در بحث ها:
قوانین مربوط به بحث ها که با توجه به شرایط سایت و اجتماع به صورت موقت یا دائم در سایت لازم الاجرا میشوند. جهت مشاهده این قوانین لطفاً اینجا را کلیک نمایید.