تموچين محمدي

رتبه کاربر: مدیریت ارشد سایت
تعداد بحث های ایجاد شده: 501
امتیاز بحث های ایجاد شده: 1042

تعداد بازدید: 1748
امتیاز بحث: 7

قوانين ايجاد بحث و شرکت در بحث ها
1387/03/24

در اين تاپيک  به قوانيني که با توجه به شرايط سايت و اجتماع به صورت موقت يا دائم در سايت لازم الاجرا ميشوند پرداخته ميشود.


نظرات کاربران
ترتیب نظرات: جدیدترین به قدیمی ترین
تموچين محمدي (1389/06/03 10:16:49)


به دليل بي توجهي جمعي از کاربران سايت نسبت به قوانين ايجاد بحث و شرکت در بحث ها و ارسال پست هاي بي مورد و بي محتوا (از قبيل تشکر از بحث و موارد مشابه با وجود اخطار هاي بيشمار تيم مديريت)، از اين پس بحث هايي که در آنها نيازي به پاسخ کاربران نيست و تنها مطلبي تفنني و غير علمي را به اطلاع ميرسانند با صلاحديد تيم مديريت سايت قفل خواهند گرديد.

با توجه به اينکه به بحث قفل شده امتيازي تعلق نميگيرد اميدواريم با اين سياست حداقل عده اي از کاربران عزيز ما را در پيشبرد هدف اصلي اين سايت که چيزي جز بحث گفتگوي سازنده دانشجويان پيرامون مطالب مفيد وعلمي نبوده، ياري رسانند.
تموچين محمدي (1388/12/08 16:59:17)
به دليل بي توجهي جمعي از کاربران سايت نسبت به قوانين ايجاد بحث و شرکت در بحث ها، و سواستفاده از ابزار ارسال پاسخ جهت بالا بردن امتياز با ارسال پست هاي بي مورد و بي محتوا، امتياز ارسال پست در بحث از سيستم امتياز دهي کاربران حذف گرديد. ضمنا از اين پس با کاربران متخلف برخورد خواهد شد.


تموچين محمدي (1388/09/22 13:13:17)

به کاربران عزيز يادآوري ميکنم که در بحث ها نبايد پست بي مورد بگذارند...

پست هاي زير پاک خواهند شد:

1. به کار بردن smiler به تنهايي به گونه اي که در جواب کسي نباشه و فقط براي ابراز وجود به کار رفته باشه و يا تشکر از بحث. (با وجود سيستم امتياز دهي ديگر نيازي به تشکر نيست!)
2. پست هاي خارج از موضوع بحث
3. اهانت به اشخاص ديگر
4. پست هايي که با قوانين سايت مغايرت دارند
5. پست هاي تکراري
6. در بحث هاي تخصصي پست هاي بي محتوا و يا کم ارزش.
7. بحث هاي دو طرفه... به گونه اي که فقط دو نفر در اون شرکت دارند و امکان شرکت ساير اعضا در اون بحث وجود نداره.
تموچين محمدي (1388/08/09 9:27:40)
عليرغم اطلاعيه قبلي و اخطارهاي مکرر و حذف مطالب و عکس هاي نامناسب توسط مسئولين و پليس tamoochin.com ، متاسفانه کماکان برخي از اعضا بدون توجه به عواقب اقداماتشان ، عبارات و تصاوير غير قانوني قرار مي دهند . به اطلاع  اينگونه اعضا مي رساند ، هر گونه مطالب و تصاوير بر خلاف شئونات اجتماعي و اخلاقي يا متضمن اهانت و توهين به مقدسات اسلام و هر يک از انبياء عظام ، ائمه طاهرين ، و يا  بنيانگذار جمهوري اسلامي ، مقام معظم رهبري  و همچنين فحاشي و نسبت هاي ناروا به اشخاص و اموري از اين قبيل طبق مفاد قانون مجازات عمومي جرم محسوب مي شود.

نظر به اينکه طبق مواد 32 و 33 قانون جرايم رايانه اي مصوب سال 1388، ارائه دهندگان "خدمات دسترسي" و ارائه دهندگان "خدمات ميزباني" مکلفند اطلاعات کليه کاربران را نگهداري و به مراجع ذيصلاح تسليم نمايند، اين اطلاعيه جهت پيشگيري و تذکر به اينگونه افراد عمدتآ جوان و بعضا احساساتي و بي توجه صادر گرديده و از ايشان صرفآ براي فعاليت صحيح ، قانوني در جامعه مجازي دعوت مي شود تا با ارائه مطالب ، اخبار و تصاوير علمي ، فرهنگي ، تفريحي ، اقتصادي ، اجتماعي  براي ارتقاء سطح فکري و فني " جامعه مجازي" و بهبود شرايط زندگي فردي و اجتماعي "جامعه واقعي"  ، tamoochin.com را در نيل به اهداف خود ياري رسانند .

پيشاپيش از دوستاني که براي بهبود و استمرار فضاي tamoochin.com و کمک به عبور از خطرهاي فيلترينگ با ما همکاري مي کنند سپاسگزاري مي نماييم.امين فارغی (1388/06/28 0:48:49)


هشدار در مورد رعايت قوانين سايت

مواردي خلاف مقررات سايت مشاهده شد، بررسي ادامه داره... موارد تخلف به همراه مشخصات خاطي نگهداري ميشه و تذکز لازم هم داده شده . هر کدام از دوستان که احتمالا مواردي مشابه دارن سريعا نسبت به اصلاح اون اقدام کنند در غير اين صورت مسوليت هر گونه تخلف به عهده خودشون خواهد بود .

با تشکر
 مديريت سايتتموچين محمدي (1388/05/25 9:35:35)
نظر به عدم اطلاع و بي توجه برخي از اعضا محترم نسبت به اهميت دستورات مقامات قضايي و متن قانون جرايم رايانه اي، که ظرف چند روز گذشته به تصويب نهايي رسيده است به اطلاع مي رساند وفق مواد 32 و 33 قانون مزبور کليه ارائه دهندگان خدمات دسترسي (ICP – ISP ) و خدمات ميزباني ( سايتها – سرويس هاي وبلاگ نويسي  و ..) مکلفند طبق دستور صادره  مراجع قضايي ، اطلاعات کاربران از جمله IP  آنها را به مقامات و ضابطين قضايي تسليم نمايند.

از اينرو با عنايت به متن قانون مزبور که اينجا قابل مطالعه است و بويژه توجه به جرائم و مجازاتهاي مندرج در آن قانون و وظايف قانوني ارائه دهنگان خدمات دسترسي و خدمات ميزباني لازم است کاربران و افراد فعال در دنياي مجازي از بارگذاري ، توليد و نشر محتويات غير قانوني خودداري نمايند. بديهي است مسئوليت کيفري  و عواقب اخلاقي و قانوني اين امور بعهده مرتکب بوده و سايت Tamoochin.com مسئوليت قانوني و اخلاقي نخواهد داشت.

 ياداوري مي نمايد ،اين موضوع شامل تمام وب سايتهاي ايراني مي شود و Tamoochin.com نيز به عنوان يک سايت ايراني خود را ملزم به اجراي قانون ميداند. لذا از اعضاي محترم تقاضا مي شود همچون گذشته ما را در حذف مطالب خارج از چارچوب يا حذف کاربراني که قصد آلوده کردن فضاي مجازي را دارند ، ياري رسانند.تموچين محمدي (1388/04/23 12:28:37)

ايجاد  بحث هاي بي هدف از قبيل :

اگر نفر قبلي....
بيايد بازي! نفر بعدي رو بزار سر کار!!!
اسم باحالترين هاي انجمن رو بگو
اگر سوپرمن بودي!
اگر يک قاليچه پرنده داشتي کجا ميرفتي؟
اگر نفر قبلي با ماهيتابه بزنه تو سرت
چقدر دوستش داري؟!!
اگر نفر بعدي...
چي دلت ميخواد؟
چرا اينجايي؟
تو کي هستي؟
منو ميشناسي؟
نفر بعدي به نظرت نفر قبلي رو دوست داره؟
عکس نفر قبلي!
احساست نسبت به قبلي

و کلا بحث هايي که در يک حلقه فقط تکرار ميشوند و نهايتا هيچ نتيجه اي در بر نخواهند داشت و يا شرکت در چنين بحث هايي از اين پس ممنوع ميباشد. انجمن هايي که جزو دسته بندي تفريح و سرگرمي قرار دارند ميبايست از مطالب جالب و طنز هاي آموزنده استفاده نمايند. در صورتي که قادر به انجام اين کار نباشند و به رويه قبلي ادامه دهند بدون اخطار قبلي حذف خواهند گرديد. ضمنا ميبايست سريعا نسبت به حذف مواردي که با قوانين فوق همخواني ندارند اقدام نمايند.

قوانين ايجاد بحث ميبايست توسط مديران انجمن ها، بر اساس قوانين کلي ايجاد بحث که در اين بحث عنوان ميگردد و همچنين قوانين سايت تدوين گردد و مديران انجمنها ميبايست انجمنشان را بر اساس آن کنترل نمايند.تموچين محمدي (1388/03/27 17:55:37)

با توجه به برگزاري دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و جو حاکم پس انتخابات، تيم مديريت سايت لازم ميداند نکاتي را به کاربران سايت گوشزد نمايد:
  • همانطور که در قوانين سايت نيز ذکر گرديده است، هرگونه بحث در مورد مطالب سياسي در قسمتهاي عمومي سايت بر خلاف قوانين سايت ميباشد.

  • به کاربران اکيدا توصيه ميگردد در بحث با ساير کاربران از تشويش اذهان عمومي، تبليغ اغتشاشگري و ايجاد آشوب هاي خياباني و اقدامات غير قانوني خودداري نمايند.

  • بديهي است که مسئوليت اينگونه مطالب به عهده سايت نيست و در صورت مشاهده با کاربر خاطي برخورد خواهد شد.
تموچين محمدي (1388/03/03 0:20:37)

با توجه به نزديکي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و با توجه به اهميت آن، سياست سايت در اين مورد به شرح زير اعلام ميگردد:

کاربران گرامي تنها مجاز به تبليغ براي نامزد انتخاباتي مورد حمايت خود هستند و ميبايست از هرگونه تخريب ساير نامزدها خودداري نمايند.

تيم مديريت سايت پيشاپيش از همکاري شما تشکر مينمايد.

 تموچين محمدي (1388/02/26 10:55:40)

انجمن "کل کل" به دليل عدم مديريت صحيح بحث ها و رعايت نکردن قوانين سايت، حذف شد! اميدوارم ساير انجمن ها از اين به بعد قوانين جديد رو رعايت کنند... 1 2  
تمام حقوق برای سایت Tamoochin.com محفوظ است
©2024 Tamoochin.com | TCOM