سارا ف


تعداد بحث های ایجاد شده: 219
امتیاز بحث های ایجاد شده: 446

تعداد بازدید: 427
امتیاز بحث: 2

دارايي هاي فوتباليست هاي ايران
1389/06/16

علي کريمي يکي از همين فوتباليست هايي است که با فوتبال توانسته براي خودش ثروت زيادي دست و پا کند. کريمي با رفتنش به ليگ هاي حوزه خليج فارس و پس از آن حضورش در بوندس ليگا خودش را در زمره بازيکنان پولدار فوتبال ايران قرار داد.

ظاهراً کريمي که در فرمانيه تهران سکونت دارد، مشغول برج سازي در کرج است. حتي شنيده مي شود او در چند شرکت سرمايه گذاري کرده است. يک فست فود مدرن در فرديس کرج توسط علي کريمي به نام خودش ساخته شده که هر روز مشتريان زيادي در آنجا براي غذاخوردن جمع مي شوند. البته علي کريمي يکي از بازيکناني است که دست به خرج کردنش هم خيلي خوب است، به طوريکه دو ماشين دارد که هر دوي آنها از آخرين مدل هاي «بي ام و» هستند. هرچند که کريمي بکي از بازيکناني است که دستي هم در کارهاي خير دارد و کارهاي عام المنفعه زيادي انجام مي دهد.

 توليدي پوشاک و لوازم ورزشي

جواد نکونام هافبک ايراني اوساسوناي اسپانيا هم يکي از بازيکناني است که پول هايش را در کارهاي تجاري هزينه کرده است تا پس از دوران فوتبالش بتواند با خيالي آسوده روزگار را سپري کند. جواد نکونام به اتفاق چند تن از دوستانش  يک شرکت توليد پوشاک و لوازم ورزشي تأسيس کرده بود اما تنها به آن اکتفا نکرده و طبق شنيده ها در شمال کشور يکي از کساني است که مشغول شهرک سازي است.

 


 ساکن محله فرمانيه
فرزاد اشوبي هافبکي که تازه امسال به استقلال آمده اما سکونت در محله پدري را به هر جاي ديگري ترجيح مي دهد. فرزاد پس از بزگشت از کرمان در خيابان پيروزي تهران ساکن است و يک اتومبيل بي. ام. و گرانقيمت دارد. 

مجيد جلالي سرمربي فولاد خوزستان اما ساکن محله فرمانيه تهران است که اتومبيل پژو پارس را چند سالي مي شود که حفظ کرده است. او تمام هم و غمش فوتبال ست و کارهايي که غير از آن را هم انجام مي دهد بازهم به فوتبال ختم مي شود. البته جلالي چند سال پيش قصد خريداري کردن يک معدن را داشت که هيچ گاه اين تصميم عملي نشد. 

مجتبي جباري هافبک بعضاً مصدوم استقلال هم يکي از مغازه داران بازار موبايل ايران است که چندين باب مغازه و چندين خانه هم دارد. مجتبي همچنين بنز نقره اي رنگ دارد. 

شيث رضايي کاپيتان دوم پرسپوليس هم ساکن بالاترين نقطه سعادت آباد است که بنز مشکي گرانقيمتي دارد. او به غير از فوتبال در کار تجارت خانه است و خانه هاي پيش فروش را خريداري کرده و به مردم مي فروشد. 

مازيار زارع هافبک شمالي پرسپوليس هم دستي در کارهاي زمين دارد. او در انزلي که زادگاهش به حساب مي آيد، زمين خريد و فروش مي کند. مازيار البته ساکن محله سعادت آباد است و اتومبيل لنکروز مشکي زيبايي هم دارد که هرگاه به انزلي مي رود خيلي ها مي خواهند با آن عکس يادگاري بگيرند.

 

 
خانه در آلمان
مهدي مهدوي کيا يکي ديگر از بازيکنان متمول استيل آذين است که پس از چندين سال بازي در ليگ آلمان از اواسط ليگ کذشته به ايران بازگشت. مهدي زماني که در هامبورگ بازي مي کرد يکي از پردرآمدترين بازيکنان ايران بود. البته در اينتراخت فرانکفورت هم دستمزد مهدوي کيا بالا بود و گفته مي شود يکي از دلايل جدايي اين بازيکن از تيم اصلي فرانکفورت همين دستمزد زياد بوده که باشگاه توانايي پرداختنش را نداشته است. مهدوي کيا اما يکي از بازيکناني است که در آلمان هم منزل مسکوني دارد و کلاً به داشتن ملک علاقه زيادي نشان داده است. گفته مي شود او در تهران هم چندين باب منزل دارد و پول هايش را هم در کار واردات و صادرات تزريق کرده است. اتومبيل بنز مهدوي کيا اما يکي از ماشين هايي است که در زمان ردشدنش از خيابان هاي تهران مردم آن را با انگشت شان به يکديگر نشان مي دهند.


نظرات کاربران
ترتیب نظرات: جدیدترین به قدیمی ترین
ايلگار ؟؟ (1389/06/17 0:0:25)
اره واقعا ،مگه اقا پرسين شما فوتباليستين؟؟؟


Persian 0 (1389/06/16 11:54:30)
از دايي چيزي نگفتن . خداي پول .

خداداد عزيزيز و ...
 
من هم بايد به همچين پولي يرسم ..


خزر محبت (1389/06/16 11:37:17)

سوپر ثروتمند اين جماعت( البته به اذعان خودش) از قلم افتاده!

هموني که مدتهاست سر حق و حقوقش !!!!!!!با فدراسيون جنگ و دعوا داره

ادعا ميکنه که 800 ميليون ناقابل پول خرد ته حسابشه و ميخواد باهاش جلوي فدراسيون يتيمخونه بزنه!مهدي بيات (1389/06/16 10:16:56)
خدا شانس بده ، بعضيهاشون حتي ديپلم هم ندارن+


 1  
تمام حقوق برای سایت Tamoochin.com محفوظ است
©2022 Tamoochin.com | TCOM